Теплові насоси для ГВП та опалення дому Immergas: відгуки і ціна

  Модель AUDAX TOP 16 ErP -
  Країна виробник:Італія
  Модель AUDAX TOP ErP -
  Країна виробник:Італія
  Модель MAGIS PRO ErP
  Країна виробник:Італія
  Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

  Що таке тепловий насос від компанії Immergas? Нове обладнання на ринку в Україні, яке поєднало в собі основні, найважливіші комунікації для людини. Тепловий насос - це кондиціонер, котел, бойлер!

  З'явилися теплові насоси повітря вода в Україні недавно, але стрімко набирають популярність. Так як є найекономічнішим та ефективним обладнанням на ринку кліматичної і опалювальної техніки.

  Вибрати промислові теплові насоси в Україні

  Як правило, промислові теплові насоси, не мають відмінностей від побутових. Різниці у виробництві немає - тепловий насос Immergas можна використовувати як в промисловому обладнанні, так і в житловому.

  Як вибрати тепловий насос для будинку

  Перш ніж купити тепловий насос для будинку необхідно визначитися, якої потужності потрібно обладнання. Для точного підбору слід звернутися до інженера, що б системи опалення, ГВП і кондиціонування була правильно розрахована і облаштована, для комфортного використання теплового насоса.

  Відгуки про теплових насосах Immergas для будинку - опалення, кондиціонування

  Компанія Іммергаз вдячна кожному користувачеві, який залишив відгук про тепловий насос. Ця інформація допоможе зробити обладнання ще краще, а також, визначитися з покупкою того, хто ще не вирішив точно купувати або сумнівається в якості продукції.

  Залишити відгуки про тепловий насос Immergas можна на будь-якому інтернет ресурсі або на офіційному сайті.

  Immergas: тепловий насос для гарячого водопостачання

  Тепловий насос для ГВП можна використовувати, з'єднавши з зовнішнім бойлером. Таким чином один тепловий насос Immergas зможе замінити три абсолютно різних види обладнання - кондиціонер, котел опалення, бойлер. Це буде економічно в оплаті електроенергії, так як тепловий насос ККД якого значно перевищує споживання енергії - в 2-3 рази.

  Також, є можливість підключити бойлер до геліосистеми, що ще більше дозволить заощадити на оплаті комунальних платежів.

  Тепловий насос Immergas: ціна і прайс

  Ціну на тепловий насос Immergas можна дізнатися, звернувшись до менеджера по телефону 0-800-50-70-45 або подати запит через сайт, також, отримати додаткову інформацію і залишити замовлення.

  Тепловий насос купити в Києві з установкою та доставкою

  Купити теплові насоси для опалення в Києві та в Україні в цілому, можна через офіційний сайт компанії. Доставка здійснюється максимум 1-3 дні в будь-яке місто.

  Важливо, установка теплового насоса під ключ повинна здійснюватися кваліфікованими майстрами, так як подібне обладнання необхідно встановлювати правильно, дотримуючись усіх технологій і правила.

  Зв'яжіться з нами