Автоматика управління газовим котлом Іммергаз

  Модель Датчик зовнішньої температури до котлів Immergas (до 35 кВт) 3.0 - Аксесуари
  Корисна потужність, кВт:0
  Країна виробник:Italy
  Модель Датчик зовнішньої температури до котлів Victrix Pro Immergas 3.0 - Аксесуари
  Корисна потужність, кВт:0
  Країна виробник:Italy
  Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

  Сучасні газові котли опалення від ТМ Immergas є досить економічним і ефективним обладнанням. Але завдяки спеціальної автоматики, котел можна збалансувати під певну, комфортну програму роботи, тим самим уникнути перевитрати газу або нераціонального використання тепла.

  Що таке автоматика для газового котла Іммергаз

  Італійський виробник Immergas представляє ряд додаткових аксесуарів для газових котлів опалення, а зокрема - автоматику управління.

  Що таке автоматика для котла?

  Це система управління, за допомогою якої можна налаштувати правильну і економічну роботу котла, а відповідно допомагає запобігти перевитрата газу і тепла в цілому.

  Просто газовий котел купити і встановити іноді буває недостатньо. Звичайно, опалювати будинок або квартиру він буде, а якщо газовий котел двоконтурний, то і забезпечувати ГВП, звичайно теж.

  Але! Завдяки датчику зовнішньої температури, можна збалансувати роботу котла так, що б потужність обігріву, а відповідно і витрата газу залежало від температури на вулиці. І якщо на вулиці температура підвищується, потужність пропорційно знижується, тим самим зменшується витрати на опалення.

  Подібну функцію виконує і термостат. Аналізуючи тепловіддачу радіатора опалення і температуру в тому чи іншому приміщенні, він налаштовує продуктивність котла, чим значно знижує енерговитрати і створює комфортний мікроклімат.

  Системи управління (автоматика) підходять до всіх газових котлів торгової марки Immergas, в тому числі і до конденсаційним, а виробляються в Італії і країнах ЄС.

  Зв'яжіться з нами